Otwarte Spotkania z Pieśnią 
Uwolnienie 

28.09/19.10/9.11

Spotkajmy się!

W środku tygodnia, nawet jeśli w biegu, to po to, aby się zatrzymać w śpiewaniu. Nie chcemy pisać za wiele, zobaczmy co się wydarzy jak przyjdziecie...

Co śpiewamy?

Pieśni z dna trzewi, które pomogą nam uwolnić wszystko, czego już nie chcemy. Wyśpiewać i wykrzyczeć wszystko, co nas uciska. Odetchnąć całym brzuchem i piersią dzięki ćwiczeniom z oddechem i otwieraniem głosu.

Nie musisz posiadać szczególnych umiejętności. Ważne, że chcesz doświadczyć wspólnego kąpania się w dźwiękach wydawanych przez najdoskolnalszy instrument - nasz głos.

Dzięki gościnności Strefy możemy korzystać z magicznych przestrzeni z doskonałą akustyką, gdzie można posilić się zdrowym jedzeniem i pysznymi napojami.

Kim jesteśmy?
Ola Migalska i Kinga Karp - tęskniące za wspólnotą doświadczeń głosowych krakowskie aktywistki szukające wytchnienia i radości z wydawania dźwięków. Ola doskonali swój głos pod czujnym okiem Joanny Słowińskiej. Kinga inicjowała wiele lat temu spotkania Miejskiego Darcia Pierza w Łodzi (https://www.facebook.com/MiejskieDarciePierza/?fref=ts )