StrefaOtwarta / Dwukropek vol. 7

wstęp: 10 zł

wernisaż: WERONIKA SZWARNÓG
studiuje na 5 roku na wydziale grafiki ASP w Krakowie. W swoich pracach inspiruje się m.in. twórczością Józefa Gielniaka.
Wystawa nosi tytuł "zar.zar" i oznacza nazwę galaktyki z której pochodzą przedstawione historie. Będą na niej prezentowane prace z okresu 2016-18. Najczęściej jest to rysunek połączony z akwarelą.
adres strony na instagramie @weronikaszwarnog

prowadzi: ASIA NAWOJSKA
Autorka tekstów i muzyki, laureatka Ogólnopolskich Festiwali. Nagrała debiutancką EP "Kwiaty do domu" zamykając na niej autorski materiał. Gatunek jej muzyki jest bez ram, dlatego kiedy siada przy fortepianie nigdy nie wie jaka będzie kolejna piosenka.

ANKA KUBIK
jest studentką wydziału grafiki ASP w Krakowie. Skończyła szkołę muzyczną w klasie skrzypiec i od wielu lat pisze swoje piosenki do szuflady. Dzieli czas pomiędzy tworzeniem grafik i graniem w zespole. We wtorek usłyszymy pięć jej autorskich utworów w minimalistycznej aranżacji.

MARTA with REM JUNGLE SPIRIT
W związku z dzielącą ich odległością Remi Kala Atlantika pochodzi z Sumatry, a Marta mieszka w Zielonej Górze, grają ze sobą nieczęsto. W muzyce łączą ducha słowiańskiej wrażliwości i być może nostalgii z indonezyjską radością i energią.

EWA ŚRODOŃ-PROKULEWICZ
Muzyka to jedna z największych miłości Ewy – śpiewa od zawsze, piosenki pisze od niedawna. Lubi śpiewać znane piosenki wywodzące się z różnych gatunków muzycznych, ale zazwyczaj zamienia je w swoje, wolniejsze i jazzujące interpretacje. 4 grudnia w dwukropku zaśpiewa swoje autorskie piosenki. Psychofanka Stinga

: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
cykl literacko-muzyczny 'dwukropek' jest miejscem spotkań autorów, wykonawców, muzyków oraz przestrzenią prezentacji plastycznych.
: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
:DwuKropek —> Scena Otwarta? TAK! --> piszesz, komponujesz, śpiewasz? Nadsyłajcie nagrania w formatach mp3 lub video na adres: strefakrakow@rozstaje.pl. Czekamy na Was!