StrefaOtwarta / Aldaron i Jarecki

wstęp: 20 zł

Paweł „Aldaron” Czekalski – gitarzysta, wokalista, autor piosenek, bard. Śpiewa piosenki opisujące życie we współczesnym świecie, o relacjach i zależnościach świata natury i cywilizacji, o radościach, wyborach, smutkach, poszukiwaniu duchowości współczesnego człowieka.

Teksty można określić mianem piosenek z dawką poezji, pełne gier słownych, czasem przemieszane ze stylistyką hip-hopową – są wykonywane z towarzyszeniem gitary i harmonijki ustnej. W latach 2005 – 2012 uczestnik, często laureat wielu imprez krajowych o charakterze konkursów, przeglądów czy festiwalów piosenki (Bazuna, OPPA, FPS Kraków i inne).

Od kilku lat Paweł występuje z gitarzystą solowym Jarkiem "Jareckim" Poniatowskim. Utwory wykonywane są emocjonalnie, z pewną dawką improwizacji. Często daje to doskonałą okazję do spontanicznego jam session z publicznością pod koniec koncertu.

W sezonie letnio-jesiennym najczęściej duet można spotkać w Bieszczadach i okolicach, ale na koncerty zapraszają na terenie całego kraju.

Paweł Czekalski wydał trzy płyty, każdą w nieco odmiennym stylu i instrumentarium. Na ostatniej "Wiara ta sama" - gościnnie brał udział Jacek Kleyff. Jeden z przyszłych projektów Pawła to płyta z piosenkami Jacka.
: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Autor zdjęcia: https://www.facebook.com/wolski.aleksander/?__tn__=%2CdK*F-R&eid=ARAMd_mgLC7Krsm2ZJZWspWpJzp1Jhgqbplf4FjTsXYGzpH7KIy8QYECEwBwWpHWPPVmENQyyjJJLH6w