Ania Broda / koncert dla dzieci

i rodziców

StrefaEtno / ANIA BRODA - koncert DLA DZIECI i rodziców / 17.06 / 16.00 / STREFA / Tomasza 31 / wstęp: 25 zł (bilet normalny) 30 zł (dziecko z opiekunem) / 40 zł (dwójka dzieci z opiekunem) 
partnerzy: Rozstaje / Crossroads AssociationKrakowskie Forum Kultury
Koncert muzyczno-literacki w kolorach etno: piosenki śmieszne i dziwne, liryczne i fantastyczne, bajeczne i o wietrze… wiersze i muzyka dla smyka w towarzystwie cymbałów, pianina, magicznych dzwonków i liry korbowej. Eksperymenty z dźwiękiem i rytmem, szybka nauka wpadających w ucho melodyjek. Autorski pomysł na tworzenie muzycznych obrazów do tekstów.
Uwaga Dzieci! Powiem Wam dlaczego Elf jest dzielny jak lew, słońce leży na łące, jak zaśpiewać kołysankę dla mamy i taty oraz zatańczyć piosenkę o maczku.
Uwaga Rodzice! Interpersonalny charakter koncertu rozbudzi wyobraźnię Waszego dziecka. Pozwoli rozpuścić wodze fantazji i przeżyć cudowną przygodę w Krainie Sztuki.
Zagra dla Was Ania Broda: śpiew, cymbały, pianino, lira korbowa, dzwonki, drumla.
ANIA BRODA - Wokalistka obdarzona niezwykłym, wyrazistym głosem, mistrzyni gry na cymbałach wileńskich, multiinstrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Od 2011 roku koncertuje i nagrywa solowo. Jej koncerty budzą wrażliwość na piękno. Jest niepowtarzalnym przykładem pozytywnej energii w muzyce. Prowadzi warsztaty śpiewu „białym” głosem oraz zajęcia muzyczno - edukacyjne dla dzieci i dla dorosłych. Improwizuje, zajmuje się muzykoterapię dla ludzi z zespołem Downa.