StrefaOtwarta / Wójciak & Nawojska / Dzień Kobiet

wstęp: 25 zł - przedsprzedaż online>> https://bit.ly/37XEDX7 / 35 zł - w dniu koncertu

Zapraszamy gorąco na koncert Asi Nawojskiej i Hanki Wójciak! Obie śpiewają własne piosenki, obie wygrały Studencki Festiwal Piosenki, obie wybrały Kraków. Spotkały się w Strefie. I stała się PRZYJAŹŃ! Od pierwszego dźwięku i uśmiechu!

Podczas koncertu dziewczyny zaśpiewają wspólnie swoje piosenki, a może i wspólnie wspólne piosenki?  Bądźcie z nami 8 marca!

: : : : : : : : : : : : : : : :
Asia Nawojska - jak mówi o sobie "tworzy, śpiewa, pisze i gra". Autorka słów oraz muzyki, pianistka, wokalistka, aranżerka. Laureatka Ogólnopolskich Festiwali m.in. I miejsca na 53. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, nie tylko jako autorka, ale również interpretatorka. Szukająca, i z radością błądząca, gdzieś pomiędzy muzyką klasyczną, alternatywą, a indie popem i folkiem, samozwańczo nazywają się częścią eclectic soundu. W 2018 roku wystartowała z debiutancką, samodzielnie wydaną EP "Kwiaty do domu" i nagrywając na niej autorski materiał zamknęła w różnorodnych utworach swój głos, fortepian oraz instrumenty smyczkowe i perkusjonalia. W swoich piosenkach snuje opowieści o ludziach, zdarzeniach i nieuchwytnych.
https://www.youtube.com/watch?v=oK79EECt9j0
Streamingi: distrokid.com/hyperfollow/asianawojska/kwiaty-do-domu / Fb: 

https://www.facebook.com/asianawojska


: : : : : : : : : : : : : : : :
Hanka Wójciak - wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka. Laureatka m.in. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej, Studenckiego Festiwalu Piosenki, Festiwalu Twórczości Korowód, Rock & Chanson Festival. Jej głos można usłyszeć m.in. na płytach Jarka Śmietany, Anny Treter, Naked Mind. W Radiu Kraków prowadzi audycję Wieczór Panieński poświęconą piosence literackiej.
Liderka i założycielka Kapeli Hanki Wójciak, z którą wydała dwie autorskie płyty: Znachorka (2014) i Zasłona(2017). Nagrała wokale do spektaklu Romeo i Julia (Teatr STU w Krakowie) oraz Bracia Karamazow (Teatr im. Stefana Jaraczaw Łodzi). Panna Młoda ze słuchowiska Wesele w reżyserii Andrzeja Seweryna, Babia Góra ze spektaklu Nieudany Krewniak w reżyserii Majki Kubackiej. Współzałożycielka zespołu S.H.A., w którym śpiewa z Sussanną Jarą w kilku słowiańskich językach i gwarach.
Fb: 

https://www.facebook.com/HankaWojciakOfficial/


yt: https://www.youtube.com/user/hankawojciak/
Streaming: https://open.spotify.com/artist/1uK1tbYka4n9YTMoB1sKr0