StrefaOtwarta / Milam +

Michał Wojtusik

wstęp: 20 zł normalny, 15 zł ulgowy

Michał "Świder" Wojtusik i Przyjaciele - spełniony, ale wciąż marzyciel, optymista. Ani piękny, ani młody, jeszcze nie muzyk, ale już nie techniczny – czyli perkusista i pianista. Z zamiłowania leniwiec, z wykształcenia kulturoznawca i polonista. Związany z muzyką: nierozerwalnie, na stałe, od dawna, szybko, w zasadzie, poprzez pianino, perkusję, pracę, hobby i inne... Z Ciechanowa!
O swojej twórczości mówi, że to "bujana poezja śpiewana", ale daleki jest od kategoryzowania, a bariery zdecydowanie woli łamać niż stwarzać. Nie sieje wibratami, nie imponuje skalą głosu, ale bardzo lubi śpiewać, pisać piosenki no i bawić się razem z Publicznością! Wkłada w to naprawdę dużo serca! Jeśli chcesz sprawdzić - wejdź, posłuchaj! Do zobaczenia pod sceną ;-)
https://www.facebook.com/michalswiderwojtusik/
: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :
MILAM - projekt, który powstał z miłości do muzyki. Zespół gra piosenki nostalgiczne, spokojne, melodyjne, kojarzone trochę z muzyką filmową, ale też z minimalizmem i popem. Nieskomplikowane harmonicznie, powtarzalne motywy, tworzą klimat ambientowy i refleksyjny.
Skład zespołu:

Milam - wokal, piano
Paweł Leyenda - gitara
Damian Roman - bas
Adam Partyka - perkusja
Grzegorz Dyrba - wokal, gitara

https://www.facebook.com/milamsongs/