StrefaOtwarta / Snowid + Cybercorpse

wstęp: 15 zł

SNOWID pojawił się w sieci w 2014 roku i od tamtej pory za wiele o nim nie wiadomo, poza tym, że jego muzyka zrobiła furorę. Wydali debiutancką płytę Legendy. Muzykę prezentowaną przez Snowida nazwać można „pagan disco”. Łączy ona w sobie elektroniczne melodie z tanecznymi rytmami oraz teksty o magii, tematykę fantasy z folklorem słowiańskim, dające niebywale klimatyczne połączenie. Mają na swoim koncie udział w Space Fest. Ponadto, zagrali liczne koncerty, między innymi w Krakowie, Gdańsku, Ustce i Warszawie. Nawet jeżeli nie jest się fanem tego typu muzyki to absolutnie trzeba wybrać się na ich koncert. Jest to za każdym razem wydarzenie zmieniające słuchaczy.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
CYBERCORPSE

Retro-nekromanta. Człowiek-widmo. Niszczyciel klubów. Pierwsze przejawy jego obecności zaobserwowano w 2016 roku za sprawą albumu "Digital Decay" dostępnego w cyfrowej dystrybucji w serwisie Bandcamp. Od tamtej pory dorobek tej istoty powiększył się znacznie do 5 albumów oraz 4 EP składających się ostatecznie na blisko ponad 60 utworów. Wszystkie te materiały dostępne są do ściągnięcia na oficjalnym profilu Bandcamp za darmo lub cenę Waszych dusz.

Jedyne w swoim rodzaju widowisko świetlne CYBERCORPSE przenosi uczestników muzycznego rytuału do alternatywnego wymiaru, gdzie retro koszmar staje się rzeczywistością, a dźwięki elektronicznej kakofonii pogrążają najwytrwalszych w odmętach szaleństwa. Od ciepłych tonów synthwavu aż po najzimniejsze rejony darksynthu, CYBERCORPSE funduje audiowizualny szok i bezlitosną elektro masakrę.

Tak brzmi zagłada ludzkości.

Bandcamp: https://tinyurl.com/cybercampcorpse
Facebook: https://www.facebook.com/CYB3RC0RP53/
Spotify: https://tinyurl.com/spotcorpse
Tidal: https://tinyurl.com/tidebringsbodies