StrefaOtwarta / Dwukropek vol. 12

wstęp: 10 zł

poprowadzi: HANKA WÓJCIAK
wokalistka, autorka tekstów i muzyki, dziennikarka, aktorka, góralka z Zakopanego. Teksty Hanki Wójciak opisują współczesny świat, ale ukryte w nich archaizmy i słowa zaczerpnięte z góralskiej gwary przydają piosenkom baśniowości, ludowości.
Liderka i założycielka Kapeli Hanki Wójciak.
W Radiu Kraków prowadzi audycję Wieczór Panieński poświęconą piosence literackiej. Zasila redakcję muzyczną kwartalnika kulturalno - literackiego Liry - Dram.
Na scenie towarzyszyć jej będzie Jacek Dlugosz

wernisaż: ANNA NOGAJ
Obecnie jej życiową misją jest ukończenie trzeciego roku architektury na Politechnice Krakowskiej i walka z nałogiem fast-foodowym. Malowanie i rysunek towarzyszą jej od dzieciństwa, z większymi lub mniejszymi przerwami. Przedstawione prace są w głównej mierze kadrami z jej podróży – jest to sposób na zapamiętanie ich w możliwie jak najlepszy sposób, na pozostawienie w pamięci wyłącznie pięknych wspomnień.

KASIA BEMBENEK
Śpiewa. Pisze proste melodie, piosenki, wierszyki i kołysanki. Odważa się i przełamuje, by po raz pierwszy zagrać je dla publiczności.

WOJCIECH MLEKODAJ
Elektroniczną muzyką stara się opisywać emocje najbardziej obecne w jego życiu, pozostawiające po sobie trwały ślad. Muzyka pozwala mu przekazać i uwydatnić emocje, których o których nie jest w stanie opowiedzieć światu w inny sposób.

PAULINA SERWATKA
Po odwiedzeniu większych festiwali postanowiła stworzyć swój nOFFe Festiwal. Teraz, by dać upust emocjom, powraca na scenę z własnymi dźwiękami