Gwidon Cybulski - balafony, ngoni, harmonijki ustne, śpiew.
Janek Kubek - tabla, cajon, bendir i inne perkusyjne. W programie poezja afrykańska (tłumaczenia), ballady dziadowskie w nietypowych aranżacjach, pieśni autorskie.

Gwidon Cybulski:
Muzyk multiinstrumentalista, wokalista, pedagog, grający na instrumentach etnicznych takich jak: balafony, ngoni, djembe, konga, tabla, didgeridoo, drumle, gitara, harmonijki ustne. Autor muzyki i tekstów piosenek. Członek zespołów Gadająca Tykwa, Wielbłądy, Radio Samsara, Mosaik. Wchodzi również w skład zespołów Marii Pomianowskiej. Współpracuje z teatrami: Małego Widza, Konsekwentnym, Polonia, Remus, Studnią Opowieści tworząc oprawę muzyczną do spektakli. Zajmuje się działalnością muzyczno – edukacyjną prowadząc warsztaty i audycje muzyczne oraz zajęcia z muzykoterapii z osobami niepełnosprawnymi.

Jan Kubek:
Od kilkunastu lat specjalizuje się w grze na instrumentach perkusyjnych, głównie azjatyckich: tabli, ghatam, darabukce, duff, gongach i setce pokrewnych. Regularnie odwiedza Indie i studiuje tam jedyny w swoim rodzaju instrument, jakim jest tabla. Jest to zestaw dwóch bębnów, które można precyzyjnie stroić, i na których gra się używając palców i dłoni według ściśle określonych prawideł. Muzykuje z wieloma zespołami, m.in. z fenomenalnym gitarzystą Michałem Czachowskim oraz z grupami Scaur, Que Passa, Biogrupa. Pierwsze nagrania płytowe Janka Kubka powstały we współpracy z formacjami Atman i Karpaty Magiczne.

Gwidon Cybulski & Janek Kubek 26.04