Turbo dreamtime
wstęp: 20 zł

Turbo Dreamtime to  duet Pawła Podsiadło i Janka Kubka, gościnnie zagra z nimi Marcin Polański (congas)
Zapraszamy na koncert, którego twórcy, łącząc rytmy z całego świata, kreują energiczną mieszankę dźwiękową na najwyższym poziomie.


Janek Kubek - tabla, cajon itd. itp. - wszelkie perkusjonalia trafiające w ręce tego muzyka rozbrzmiewają niezwykłymi melodiami.
Janek specjalizuje się w grze na instrumentach perkusyjnych z całego świata. Regularnie odwiedza Indie, gdzie pod okiem Samira Chatterjee studiuje tradycyjny repertuar i technikę gry na tabli. Na co dzień koncertuje z zespołami takimi jak: Beltaine, Karpaty Magiczne, Indialucia, Pathman. Bierze udział w wielu projektach muzycznych i teatralnych, prowadzi warsztaty i buduje instrumenty.

Paweł Podsiadło - didgeridoo, cajon, drumla, śpiew gardłowy, beatbox i wiele innych - od lat poszukuje niecodziennych brzmień i znajduje w różnych częściach naszego globu.

Paweł to multiinstrumentalista, animator, edukator muzyczny. Od paru lat eksperymentuje z łączeniem muzyki etnicznej z nowoczesną muzyką elektroniczną, tworząc solowy projekt muzyczny MAGO. Obecnie działa w różnych projektach muzycznych, m.in.: projekt MAGO, zespół BELTAINE, projekt folkowy BLOKOWIOSKA, projekt etniczny MANASUNA, projekt folkowy FIFIDROKI, AHIMSA, 7 CZAKRAM ZIEMI.