Michał Jurkiewicz
i Diana Ciecierska Semafor
12.11

Duet muzyczny Diany Ciecierskiej i Michała Jurkiewicza. Grają i śpiewają własne utwory. Współpracują m.in. z Grzegorzem Wasowskim i Michałem Zabłockim.
: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : 
>> bilety w cenie 20 zł do nabycia w klubie Strefa [Kraków, ul. Św. Tomasza 31] bezpośrednio przed koncertem
: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : 
Diana Ciecierska jest półfinalistką "Mam Talent" emitowanego przez TVN. Laureatka wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych. Zdobywczyni nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Debiuty. Reprezentantka Polski na Międzynarodowym Festiwalu „Razem we wspólnej Europie” w Monachium. Studentka wokalistyki w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.
Michał Jurkiewicz - jest kompozytorem, autorem tekstów, aranżerem, klawiszowcem, producentem muzycznym, altowiolistą. Od 10 lat jest członkiem zespołu Grzegorza Turnaua. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie altówki. Współpracuje stale z artystami takimi jak: Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Andrzej Sikorowski, Grzegorz Turnau, Anna Serafińska, Zbigniew Zamachowski, Kuba Badach, Dorota Miśkiewicz. Fan (i praktyk!) kolejnictwa; posiada własną drezynę kolejową i potrafi prowadzić prawdziwe pociągi... 
Współpraca muzyczna Michała i Diany rozpoczęła się rok temu. Oboje pochodzą z Podkarpacia. Wiosną 2017 ukaże się ich długogrający, autorski album, nad którym obecnie kończą pracę. Grupa, którą założyli będzie nosiła nazwę SEMAFOR. Na scenie 12 listopada towarzyszyć im będą: na perkusji Damian Niewiński, na basie Józef Michalik. Zaśpiewa z nami również Natalia Ciecierska- siostra Diany.
Premierowo usłyszymy piosenki, nad którymi artyści obecnie pracujemy w studio. Podczas koncertu: mnóstwo niespodzianek i atrakcji :) Serdecznie zapraszamy!!